Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Obchodní dům Prior Brno
Čtveřice domů Dornych 29 až 33
Dešťová kanalizace v Černovicích (stoka F35d)
Železniční trať Prostějov–Třebovice
Podzemí pod hlavním nádražím v Brně
Hotel Klenov Bystřička
Zámecké skleníky v Náměšti
Centrum Nová Palmovka
Motorest Gabro Petrov nad Desnou
Pavlačový dům Šámalova 87
Fotka

Valea Sadului

 
Předchozí Zpět Následující

Po řádné (přibližně hodinové) koupeli v řece Jiu nastala poslední cesta společným vlakem a rozdělení týmu. Dál do maramurešských hor se mnou pokračovali pouze Doubravka a Ilič, Drobek se se Sovou a Nancy vrátila do Česka. (Valea Sadului, ROU) 24. 8. 2018

Po řádné (přibližně hodinové) koupeli v řece Jiu nastala poslední cesta společným vlakem a rozdělení týmu. Dál do maramurešských hor se mnou pokračovali pouze Doubravka a Ilič, Drobek se se Sovou a Nancy vrátila do Česka.Po řádné (přibližně hodinové) koupeli v řece Jiu nastala poslední cesta společným vlakem a rozdělení týmu. Dál do maramurešských hor se mnou pokračovali pouze Doubravka a Ilič, Drobek se se Sovou a Nancy vrátila do Česka.Po řádné (přibližně hodinové) koupeli v řece Jiu nastala poslední cesta společným vlakem a rozdělení týmu. Dál do maramurešských hor se mnou pokračovali pouze Doubravka a Ilič, Drobek se se Sovou a Nancy vrátila do Česka.Po řádné (přibližně hodinové) koupeli v řece Jiu nastala poslední cesta společným vlakem a rozdělení týmu. Dál do maramurešských hor se mnou pokračovali pouze Doubravka a Ilič, Drobek se se Sovou a Nancy vrátila do Česka.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.