Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Obchodní dům Prior Brno
Čtveřice domů Dornych 29 až 33
Dešťová kanalizace v Černovicích (stoka F35d)
Železniční trať Prostějov–Třebovice
Podzemí pod hlavním nádražím v Brně
Hotel Klenov Bystřička
Zámecké skleníky v Náměšti
Centrum Nová Palmovka
Motorest Gabro Petrov nad Desnou
Pavlačový dům Šámalova 87
Fotka

Сянки

 
Předchozí Zpět Následující

Interiér vlaku však překvapí svojí stylovou čistotou a útulnými dřevěnými lavicemi, na kterých lze už půl století stejně dobře psát úkoly v ranním vlaku do školy jako překonávat ve spacáku horské hřebeny, bojovat o místo k sezení, pít na věčnou družbu, mastit karty, obědvat jídlo o pěti chodech nebo třeba počnout dítě. (Сянки, UKR) 17. 4. 2014

Interiér vlaku však překvapí svojí stylovou čistotou a útulnými dřevěnými lavicemi, na kterých lze už půl století stejně dobře psát úkoly v ranním vlaku do školy jako překonávat ve spacáku horské hřebeny, bojovat o místo k sezení, pít na věčnou družbu, mastit karty, obědvat jídlo o pěti chodech nebo třeba počnout dítě.Interiér vlaku však překvapí svojí stylovou čistotou a útulnými dřevěnými lavicemi, na kterých lze už půl století stejně dobře psát úkoly v ranním vlaku do školy jako překonávat ve spacáku horské hřebeny, bojovat o místo k sezení, pít na věčnou družbu, mastit karty, obědvat jídlo o pěti chodech nebo třeba počnout dítě.Interiér vlaku však překvapí svojí stylovou čistotou a útulnými dřevěnými lavicemi, na kterých lze už půl století stejně dobře psát úkoly v ranním vlaku do školy jako překonávat ve spacáku horské hřebeny, bojovat o místo k sezení, pít na věčnou družbu, mastit karty, obědvat jídlo o pěti chodech nebo třeba počnout dítě.Interiér vlaku však překvapí svojí stylovou čistotou a útulnými dřevěnými lavicemi, na kterých lze už půl století stejně dobře psát úkoly v ranním vlaku do školy jako překonávat ve spacáku horské hřebeny, bojovat o místo k sezení, pít na věčnou družbu, mastit karty, obědvat jídlo o pěti chodech nebo třeba počnout dítě.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.