Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Obchodní dům Prior Brno
Čtveřice domů Dornych 29 až 33
Dešťová kanalizace v Černovicích (stoka F35d)
Železniční trať Prostějov–Třebovice
Podzemí pod hlavním nádražím v Brně
Hotel Klenov Bystřička
Zámecké skleníky v Náměšti
Centrum Nová Palmovka
Motorest Gabro Petrov nad Desnou
Pavlačový dům Šámalova 87
Fotka

Děčín

 
Zpět Následující

Na leteckém snímku je vidět vlevo od středu spojovací kolej, která se obloukem noří do tunelu v zeleni a následně v levé horní čtvrtině snímku její pokračování městem podél Wolkerovy ulice a železniční trati č. 072. Pod skálou v levé dolní části snímku je vidět výhybku č. 1, kterou spojovací dráha přechází ve vlečku přístavu. Vpravo od středu snímku je vidět jižní část kolejiště včetně portálových jeřábů a zcela vpravo na druhém břehu řeky pak železniční trať č. 090. (Děčín, CZE) 6. 6. 2021

Na leteckém snímku je vidět vlevo od středu spojovací kolej, která se obloukem noří do tunelu v zeleni a následně v levé horní čtvrtině snímku její pokračování městem podél Wolkerovy ulice a železniční trati č. 072. Pod skálou v levé dolní části snímku je vidět výhybku č. 1, kterou spojovací dráha přechází ve vlečku přístavu. Vpravo od středu snímku je vidět jižní část kolejiště včetně portálových jeřábů a zcela vpravo na druhém břehu řeky pak železniční trať č. 090.Na leteckém snímku je vidět vlevo od středu spojovací kolej, která se obloukem noří do tunelu v zeleni a následně v levé horní čtvrtině snímku její pokračování městem podél Wolkerovy ulice a železniční trati č. 072. Pod skálou v levé dolní části snímku je vidět výhybku č. 1, kterou spojovací dráha přechází ve vlečku přístavu. Vpravo od středu snímku je vidět jižní část kolejiště včetně portálových jeřábů a zcela vpravo na druhém břehu řeky pak železniční trať č. 090.Na leteckém snímku je vidět vlevo od středu spojovací kolej, která se obloukem noří do tunelu v zeleni a následně v levé horní čtvrtině snímku její pokračování městem podél Wolkerovy ulice a železniční trati č. 072. Pod skálou v levé dolní části snímku je vidět výhybku č. 1, kterou spojovací dráha přechází ve vlečku přístavu. Vpravo od středu snímku je vidět jižní část kolejiště včetně portálových jeřábů a zcela vpravo na druhém břehu řeky pak železniční trať č. 090.
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.